Organizator: Grupa MTP

O targach

Podziel się

Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do przyszłych rodziców oraz rodzin z niemowlętami i dziećmi do 6 roku życia. Wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym Poznań Congress Center – na dwóch poziomach. W czasie targów rodzice będą mieli możliwość poznać ofertę czołowych producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci i rodziców, ubrań i kosmetyków, a także wziąć udział w Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci oraz licznych wydarzeniach towarzyszących.

HAPPY BABY 2019!

 

Happy Baby to targi kierowane do rodziców, przyszłych rodziców oraz dzieci w wieku 0-6 lat. W tym roku będziemy celebrować ósmą już edycję. Przygotowujemy dla Was moc atrakcji! Czekać będzie na Was około 100 wystawców, którzy już szykują nowości produktowe oraz atrakcyjne promocje i konkursy!

Specjalnie dla Was zaprosiliśmy znakomitych gości, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i zorganizują niezapomnianą zabawę dla małych i dużych. Swoją obecnością zaszczycą nas:

 • Asia Anger „Alaantkowe BLW” – edukatorka żywieniowa
 • Ewa Gąsienica-Brożyńska – specjalistka migania do niemowląt
 • Milena Nadolna Dróżdż – trenerka Porozumienia Bez Przemocy
 • Weronika Pomin- sleep coach
 • Anna Matuszczak „Wróżka Cycuszka” – specjalistka laktacyjna
 • Ania Broda – wokalistka
 • Mądra Babcia - najpopularniejsza babcia w polskim internecie
 • Oczekując.pl - znane małżeństwo blogerów
 • Aleksandra Kiedrowska - fizjoterapeutka
 • Pediatrzy i neonatolodzy Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu oraz działającego przy nim Banku Mleka

Atrakcje

Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci

Konferencja po raz kolejny towarzyszy Targom. Zaplanowana na 14.09.2019 roku jest największą konferencją w Europie, podczas której zgłębiane są tajniki noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Jeśli noszenie dzieci jest Wam bliskie i chcecie pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie, to miejsce jest dla Was.

Mami Babi Targ

W niedzielę 15.09.2019 odbędzie się Mami Babi Targ, na którym można kupić i sprzedać akcesoria dziecięce. To idealny moment, aby pozbyć się ubrań i akcesoriów dziecięcych i ciążowych, które zalegają Wam w szafach lub nabyć atrakcyjne sprzęty dziecięce. To impreza idealnie wpasowująca się w nurt ekologiczny.

Strefa Świadomej Mamy

Dobrze Wam znana Świadoma Mama jest naszym partnerem w zasadzie od samego początku. W tym roku również nie mogło jej zabraknąć. Strefa Świadomej Mamy to:

 • DYŻURY LOKALNYCH LEKARZY - miejsce, gdzie przez dwa dni (sobota i niedziela) odbędą się dyżury lekarzy i specjalistów z Poznania. Możliwość rozmowy z nimi bez stania w kolejkach!
 • WYKŁADY I CIEKAWE TEMATY - w sobotę Świadoma Mama przejmuje scenę Targów, gdzie odbędą się rozmowy z lekarzami na ważne dla rodziców tematy. Planujemy wystąpienia m.in. logopedy, psychologa, diabetologa, seksuologa, neonatologa, fizjoterapeuty, dietetyka, ratownika medycznego, stomatologa, prawnika, alergologa, ginekologa, specjalisty ds. hipnoporodu czy sleep coacha. Szczegółowy harmonogram wykładów opublikujemy wkrótce.

Dodatkowo w Strefie mnóstwo atrakcji - zupełnie za darmo:

 • konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!
 • pamiątkowe zdjęcia dla rodzin, dzieci i brzuszków
 • animacje dla dzieci, w tym zaplatanie kolorowych warkoczyków
 • sensoterapia
 • przeglądy zębów u dzieci
 • badania USG kresy białej
 • badanie słuchu
 • badania KTG
 • porady dietetyczne
 • joga w ciąży
 • kurs masażu Shantalla
 • wstęp do chustonoszenia
 • badanie stóp dziecka i dorosłych wraz z konsultacją
 • konsultacje brafittingowe – aby każda Poznanianka wybrała swój idealny biustonosz
 • vouchery i upominki dla odwiedzających Strefę

Medevac

Zaprosiliśmy do współpracy również zespół doświadczonych ratowników medycznych z firmy Medevac, którzy podczas kameralnych warsztatów przeszkolą Was w temacie udzielania pierwszej pomocy podczas różnych zagrożeń. Będziecie mieli okazję zdobyć wiedzę, która może uratować życie Waszego dziecka! Przeszkolicie się w temacie zakrztuszeń i zadławień oraz zatrzymania krążenia.

Alaantkowe BLW

Jesteś na etapie rozszerzania diety malucha? Nie masz pomysłu na kolejne posiłki? Boisz się, że wychowasz niejadka? Koniecznie musisz spotkać się z Asią Anger, autorką bloga Alaantkowe BLW, która wprowadzi Cię w meandry rozszerzania diety maluszka, podzieli się pomysłami na szybkie i łatwe przepisy dla całej rodziny! Bo wspólne gotowanie i jedzenie to doskonała zabawa! Jeśli jeszcze nie masz najnowszej książki z przepisami BLW, będzie to również doskonała okazja do nabycia jej.

Stowarzyszenie Poznań w Chuście

Jeśli temat chustonoszenia to dla Was jeszcze novum, to w tej strefie będziecie mogli rozpocząć swoją przygodę z noszeniem dzieci w chustach i nosidłach. W pełni gotowości czekać będą na was doradczynie noszenia dzieci, gotowe odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania. Tutaj nauczycie się jak prawidłowo nosić dzieci w chustach i nosidłach. Jeśli nosicie już jakiś czas, ale nadal nie czujecie się z tym pewnie, to również idealny moment, aby skonsultować swoją wiedzę ze specjalistami.

Aleksandra Kiedrowska

Certyfikowana fizjoterapeutka uroginekologiczna. Specjalizuje się w kompleksowej terapii kobiet, a w szczególności w terapii dna miednicy oraz usprawnianiu kobiet w okresie okołoporodowym. Oprócz codziennej pracy z pacjentkami, prowadzi wyjazdową Szkołę Rodzenia Misja Mama. W czasie targów Happy Baby będzie można spotkać się z Olą na specjalnym stoisku, a także wziąć udział w lekcji pokazowej ćwiczeń dla kobiet w ciąży, które poprowadzi dla Was Ola. 

Strefa Fitness

Sport i ruch to twój żywioł? Uwielbiasz trenować i ćwiczyć? ! Joga na trawie? Zumba? Mum aerobic? Świetnie trafiliście! Potrenujcie z nami! Tutaj dowiecie się także, gdzie można ćwiczyć dzieckiem oraz jakie są dostępne formy aktywności ruchowej, które pomogą zadbać o dobrą kondycję w ciąży oraz po niej.

Koncert Ani Brody

W niedzielę będziecie mieli okazję spotkać się z niesamowitą artystką, która tworzy oryginalną muzykę dla dzieci. Ania Broda to artystka obdarzona ogromnym talentem muzycznym. Jest piosenkarką, cymbalistką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką. Kocha muzykę, a muzyka kocha ją. Tworzy bardzo różnorodną w formie, nieprzewidywalną w stylu, absolutnie unikalną muzykę marzeń i wrażeń. Ania jest finalistką 8 edycji programu Mam Talent. Podczas Targów Happy Baby będziecie mieli okazję wziąć udział w nieszablonowych warsztatach muzycznych, a Wasze dzieci pograją na niecodziennych instrumentach. Założymy się, że takich instrumentów, jakie przygotowała dla Was Ania jeszcze nigdy nie widzieliście! Warto zostać z nami do końca, ponieważ całe Targi uwieczni koncert Ani Brody!

Teatr dla dzieci

Cyfrowy Kapturek - znana i lubiana przez wszystkie dzieci historia w niecodziennym wydaniu. Bajkę opowie widzom Bajarz - człowiek o dziecięcej wyobraźni, która nie ma granic, zahamowań, ani strachu. Przeniesie dzieci w zaczarowany świat baśni, której jeszcze nie znają… a może znają? To się okaże!

Panel blogerów

Mądra Babcia, Oczekująć, Alaantkowe BTL i Rodzicielnik na jednej scenie. Dyskusje i rozmowy o rodzicielstwie,. Koniecznie przyjdźcie posłuchać

Godziny otwarcia:

14.09.2019 sobota: 10:00 - 18:00
15.09.2019 niedziela: 10:00 - 18:00

Czynne wejścia:

Wejście Zachodnie - wejście od ul. Śniadeckich
Wejście Wschodnie - wejście od strony Mostu Dworcowego

Wjazd na Targi (od ul. Śniadeckich)

Zapraszamy wszystkich rodziców i przyszłych rodziców na to wyjątkowe wydarzenie.