Organizator: Grupa MTP

Wyprawka laktacyjna czyli jak dobrze wystartować z karmieniem piersią

Podziel się

Posłuchaj prelekcji Anny Matuszak, ekspertki laktacyjnej

Wróżka Cycuszka to pierwszy i jedyny w Polsce sklep internetowy i stacjonarny stworzony dla Mam karmiących piersią i naturalnie. Za projektem stoi Ania Matuszczak, mama Heleny (5 l.) i Filipa (2,5 l.), współzałożycielka marki ubrań dla mam karmiących koszulove.com oraz organizatorka konferencji #karmieswobodnie.

Misją Wróżki Cycuszki jest sprawić, aby każda kobieta mogła karmić piersią z błogim uśmiechem na ustach, tak długo, jak będzie tego chciała ona i dziecko. Po bliższym poznaniu Wróżki Cycuszki przekonasz się, że to wyjątkowe miejsce oferuje nie tylko starannie dobrane produkty wspierające mamy karmiące, ale również wsparcie i wiedzę. Doświadczeniem związanym z karmieniem piersią Ania i zapraszani przez nią eksperci dzieli się w przystępny sposób na kanale Wróżka Cycuszka na YouTube, poprzez filmy, ebooki oraz bloga.

Tematem wystąpienia Wróżki Cycuszki w czasie targów Happy Baby będzie Wyprawka Laktacyjna. Ania opowie o tym, co warto mieć, aby dobrze wystartować z karmieniem piersią, a jakie produkty najlepiej omijać szerokim łukiem. Na stoisku Wróżki Cycuszki będzie dostępny ebook Laktatorowy zawrót głowy, jedyny takie kompletny i przystępny materiał odpowiadający na pytanie "Jaki laktator wybrać?" oraz "Jak ściągać pokarm laktatorem".