Organizator: Grupa MTP

Ewa Gąsienica-Brożyńska pokaże Wam jak niewerbalnie komunikować się z dzieckiem

Podziel się

Pomigaj do swojego dziecka. Miganie jako sposób komunikacji z niemowlakami.

Każdy rodzic spotkał się z trudem zrozumienia potrzeb swojego dziecka kiedy to jest jeszcze w wieku przedwerbalnym. Aby rozwiązać ten problem i ułatwić rodzicom komunikację ze swoimi maluchami powstał "migający dzidziuś", z ang. Baby Signs czyli program nauki języka migowego, dla słysząc dzieci w wieku przedwerbalnym. Na długo zanim zaczną mówić dzieci uczą się koordynować ruchy swoich rąk. Za pomocą prostych znaków i gestów mogą przekazać nam swoje emocje, uczucia i potrzeby. 

Ewa Gąsienica - Brożyńska jest z wykształcenia socjologiem i nauczycielem edukacji elementarnej Montessori, ponadto to jedna z pierwszych w Polsce instruktorek programu Baby Signs® Migusie®. Ewa jest też animatorem zabawy i czasu wolnego, wyznawczynią zasad rodzicielstwa bliskości oraz doradcą laktacyjnym. W pracy z dziećmi stawia na ich twórczy rozwój. Prowadzi autorskie warsztaty dla rodziców z małymi dziećmi i niemowlakami, jest też pasjonatką rękodzieła i wplata swoje umiejętności w zajęcia dla dzieci i dla dorosłych.

W czasie targów Happy Baby Ewa poprowadzi dla Was zajęcia z migania i pokaże Wam jak niewerbalnie komunikować się z dzieckiem i czytać jego potrzeby. Zapraszamy na warsztaty!