Organizator: Grupa MTP

Agnieszka Królak z rodzicielnik.pl gościem targów

Podziel się

Aga weźmie udział w dyskusji w czasie naszego panelu blogerów

Agnieszka Królak to blogerka, influencerka, wydawca pełnej inspiracji strony rodzicielnik.pl, 35-latka kochająca podróże oraz czarną kawę. Pracująca zawodowo samodzielna mama dwóch córek. Na swoim blogu porusza tematy związane z rodzicielstwem, ale pełno jest też tam inspiracji związanych z domem i podróżami. Aga w swoich wpisach nie boi się poruszać tematów trudnych, a coś dla siebie znajdzie tam zarówno mama, jak i tata. 

 Pomysł na blog pojawił się u Agnieszki wiosną 2014 roku, wtedy jeszcze pod nazwą “M jak Mama”, którą koniec końców zmieniła na obecny “Rodzicielnik” w 2015. Minione lata były dla niej czasem rozwoju, nabywania doświadczenia i szlifowania warsztatu oraz szukaniem właściwej, blogowej drogi. Od początku Agnieszka miała zamysł, że nie będzie to pamiętnik opisujący jej przeżycia, radości czy frustracje, ale strona z inspiracjami, których sama bardzo często poszukiwała. 

Agnieszka będzie gościem targów Happy Baby, które już 14-15 września odbędą się w Poznań Congress Center. Weźmie udział w naszej dyskusji podczas panelu blogerów, będziecie mogli zadać jej pytania i posłuchać ciekawej rozmowy.