Organizator: Grupa MTP

Weronika Pomin - sleep coach, który pozwoli Wam odzyskać sen

Wykład specjalistki, która pomoże Wam zrozumieć rytm dnia Waszych dzieci i sprawi, że cała rodzina będzie spać spokojnie.

 

Każdy rodzic wie, że spokojny sen dziecka wpływa na funkcjonowanie całej rodziny. Co jednak, jeśli maluch nie śpi spokojnie? Z pomocą przychodzi Weronika Pomin i zespół zasypiamy.pl

który powstał, żeby zadbać o prawidłowy rozwój dzieci i pomóc rodzinom odzyskać sen. Specjaliści z zasypiamy.pl łączą wiedzę z kilku dziedzin i specjalności: konsultanta snu, psychologa dziecięcego, dietetyka, trenera MBTI i lekarza. Dzięki temu zapewniają rodzicom kompleksowe wsparcie, pomagają zrozumieć tryb dziecka, udzielają porad psychologicznych, pomagają ułożyć jadłospis poprawiający sen, wykonują także badania osobowości rodzica i dziecka. 

 

 

Weronika Pomin od 2012 prowadzi pierwszy w Polsce blog o usypianiu niemowląt. Przeczytała tony książek i badań, raportów i artykułów o usypianiu dzieci. Konsultowała wielu czytelników, pomagała zarówno rodzicom niemowlaków, jak i rodzicom kilkulatków odzyskać sen. A odzyskiwały go nie tylko dzieci, ale i całe rodziny. Certyfikowany trener biznesu, prowadzi warsztaty dla mam i wystąpienia o śnie dzieci. Z wykształcenia filolog ze specjalizacją pedagogiczną i specjalista stosunków międzynarodowych. Zanim postanowiła pomagać rodzinom na pełen etat pracowała w mediach, Public Relations i Human Resources dużych korporacji. Potrafi więc rozmawiać z ludźmi 

 

Już 15 września w czasie targów Happy Baby będzie można posłuchać wykładu Weroniki, która opowie o tajnikach spokojnego snu, a także zwróci uwagę na rzeczy często pomijane przez rodziców. Przyjdź o posłuchaj o śnie maluszka!