Organizator: Grupa MTP

Oczekując.pl gośćmi targów Happy Baby

Przyjdź i posłuchaj ich prelekcji już 15 września na scenie głównej!

 

Marysia i Kuba, pedagog i socjolog, poznali się w... internecie. Od 9 lat zgrane małżeństwo, które 7 lat temu założyło bloga ciążowego www.oczekujac.pl. Marysia była wtedy w 17. tygodniu pierwszej ciąży. Chcąc dzielić się swoim doświadczeniem zaczęła opisywać przeżycia związane z byciem mamą, co spotkało się z wielkim zainteresowaniem innych przyszłych i obecnych mam. Od 2 marca 2012 roku nieprzerwanie prowadzą jeden z najpopularniejszych blogów parentingowych w Polsce. Jako pierwsi zaczęli pisać bloga rodzinnego, na którym pojawiają się publikacje nie tylko widziane okiem mamy, ale również i taty, ponieważ Kuba jest niesamowicie zaangażowany w wychowywanie dzieci i bardzo chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na łamach bloga. Trójkę swoich dzieci, Gabi, Michalinkę i Kornela, wychowują w duchu rodzicielstwa bliskości.

 

 

Marysia i Kuba prezentują model dużej rodziny 2+3, a na blogu publikują tematy dotyczące wychowywania dzieci, zdrowia i urody, są też porady, rodzinne podróże, wnętrza oraz kulinaria. Na www.Oczekujac.pl zobaczysz szeroko pojęty lifestyle z dzieckiem. 

Już 15 września w czasie targów Happy Baby Kuba i Marysia wystąpią na naszej scenie głównej ze swoją prelekcją. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać, porozmawiać, podyskutować i wymienić się doświadczeniami. 

Koniecznie poczytajcie więcej: https://oczekujac.pl/2017/01/biedne-dzieci-smutnej-krainy-wolno.html